Skip to content

خرید عمده شورت زنانه

شورت زنانه مناسب
فهرست مقالات

شورت یکی از مهم‌ترین بخش‌های پوشش بانوان به حساب می‌آید و انتخاب یک شورت مناسب برای همه خانم‌ها ضروری است. استفاده از راهنمای خرید شورت زنانه همانند راهنمای خرید شورت مردانه به شما کمک می‌کند در خرید لباس‌زیر بهترین انتخاب را بین گزینه‌های ممکن داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین علت‌های نگارش این راهنما، افزایش بی‌رویه بیماری‌های زنان و عفونت‌های دستگاه تناسلی به علت استفاده از شورت نامناسب است. اگر شورتی که استفاده می‌کنید، جنس خوبی نداشته باشد؛ سایز شما نبوده و بیش از حد کوچک یا بزرگ باشد و حتی اگر در زمان مناسب تعویض نشود، می‌تواند بیماری‌های زیادی برای شما به وجود بیاورد. ما در فروشگاه اینترنتی پوشاک کیمیا این مطلب را آماده کرده ایم تا اگر می‌خواهید آگاهانه به خرید لباس‌زیر مناسب با شرایطتان اقدام کنید، دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

شورت زنانه مناسب

 

انواع شورت زنانه

وقتی برای خرید شورت زنانه مناسب به بازار می‌روید، با انواع و اقسام شورت‌ زنانه روبه‌رو می‌شوید، که در مدل‌ها و رنگ‌های جذابی خودنمایی می‌کنند. طبیعی است که شما با همه این مدل‌ها و نام‌های آشنا نباشید. انواع شورت را بر اساس جنس پارچه و یا مدل طراحی و دوخت تقسیم‌بندی می‌کنند. در این راهنمای خرید شورت زنانه به شما کمک می‌کنیم تا با انواع مختلف شورت‌ها و کاربردهای هرکدام آشنا شوید.

از معروف‌ترین مدل‌های شورت زنانه که بیشترین میزان تولید و فروش را دارند، می‌توان به شورت زنانه ساده، شورت زنانه مجلسی، شورت زنانه لامبادا، شورت زنانه پادار و شورت زنانه بندی اشاره کرد. در ادامه این مدل‌ها را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

شورت زنانه ساده

بیشترین انتخاب زنان شورت‌هایی هستند که از لحاظ مدل و طراحی شکل ظاهری کاملا ساده باشند. جنس این نوع شورت می‌تواند از نخ، نایلون، ابریشم، لنین و غیره باشد. این شورت‌ها ظاهر راحت و ساده‌ای دارند و برای استفاده در اکثر مکان‌ها و زمان‌ها مناسب هستند. دو نکته مهم برای انتخاب این نوع شورت، توجه به سایز و جنس آن‌ها است.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

شورت زنانه مجلسی

شورت مجلسی اغلب ظاهر شیک و جذابی دارد. اکثر این مدل‌ها گران‌قیمت‌تر از نوع ساده هستند. جنس شورت‌های مجلسی اغلب از نخ، ابریشم و تور‌های زیبا است. به‌دلیل استفاده از پارچه‌های ابریشمی این نوع لباس‌زیرها بسیار نرم هستند، ولی باز هم راحتی شورت‌های ساده را  ندارند و نمی‌توانند در هرجایی استفاده شوند.

 

خرید عمده شورت زنانه

شورت زنانه لامبادا

لامبادا ظاهر متفاوتی با بقیه مدل‌ها دارد و برای افرادی با سلیقه خاص مناسب است. اغلب خانم‌ها معتقدند که شورت لامبادا چندان راحت نیست و تنها یک انتخاب برای لحظاتی خاص و یا بازه‌های زمانی کوتاه است. معمولا زن‌ها برای داشتن یک رابطه عاطفی و جنسی جذاب از این نوع استفاده می‌کنند. شورت لامبادا می‌تواند به شکل ساده یا مجلسی طراحی شود. اغلب این شورت‌ها از یک ‌تکه پارچه‌ای در قسمت جلو و یک بخش بندمانند در قسمت عقب تشکیل می‌شوند. شورت لامبادا برای استفاده خاص گزینه مناسب‌تری است.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

 

شورت زنانه پادار

این مدل شورت می‌تواند از پارچه‌های نخی، نخی کشی و حتی تور یا ابریشم تولید شود. شورت‌های پادار امروزه کم‌تر مورد استقبال زنان قرار می‌گیرند؛ اما خب طرفداران خاص خود را نیز دارند. شورت پادار در قسمت ران بلندتر از انواع معمول شورت است و در حالت کلی به یک شلوارک بسیار کوتاه می‌مانند؛ بیشتر شورت‌های گنی از نوع پادار هستند. اغلب زنان زیر این نوع شرت یکی از انواع شورت‌های دیگر را نیز استفاده می‌کنند.

 


خرید عمده شورت زنانه در طرح ها  و رنگ های بسیار متنوع


 

شورت زنانه بندی

شورت زنانه بندی به‌ویژه در کشورهای غربی به‌تنهایی یک استایل است و ممکن است به‌عنوان یک لباس مستقل مورد استفاده قرار گیرد. این نوع شورت طراحی جالب و جذابی دارد و مورد استقبال خانم‌هایی با سلیقه خاص قرار می‌گیرد. مشخصه شورت زنانه مناسب بندی، بندهایی در قسمت اطراف کمر یا در قسمت انتهایی ران است. بعضی از شورت‌های بندی قابلیت اتصال به جوراب را دارند  و باید با جوراب‌های بلند پوشیده شوند.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

 

آشنایی با انواع نخ شورت زنانه و ویژگی های آنها

 

جنس شورت زنانه

نزدیک ترین لباس به بدن لباس زیر است که مهم ترین لباسی می باشد که تن می‌کنیم، از این رو برای انتخاب نوع لباس زیر باید دقت بیشتری نسبت به آن خرج داد. بهترین و مرغوب ترین لباس زیر می بایست از جنس الیاف طبیعی باشد که با توجه به ساختار طبیعی آنها و میزان جذب رطوبت کمک شایانی به راحتی پوشش و همچنین راحتی کارکرد می‌کند. علاوه بر نوع این الیاف نوع بافت نیز، به نوعی مهم می باشد که به تفضیل به هر دو نکته مهم در لباس زیر می‌پردازیم .

 

خرید عمده شورت زنانه

 

انواع نخ شورت زنانه

لازم به ذکر است که معیار شورت زنانه مناسب تشخیص پارچه برای لباس زیر و نزدیک بدن، جذبرطوبت، میزان گذردهی هوا بعد از بافت پارچه می‌باشد. پس این دو فاکتور مهم را در تمامی نخ‌ها و پارچه‌ها باید در نظر گرفت.

 

شورت گیاهی زنانه

بهترین و مرغوب ترین نوع نخ برای لباس زیر نخ بامبو می باشد، این نخ یکی از جدیدترین و جزئی از پیشرفت های صنعت نساجی است. بطوری که این نخ به طور طبیعی دارای آنتی استاتیک ۱۲ برابر کمتر از حد معمول و همچنین قدرت جذب رطوبت بیشتر می باشد و در دفع بوی بد بدن نیز میتواند کمک به سزایی بنماید. این نخ ها ضد‌آلرژی و حساسیت هم هستند که باعث بی رقیب شدن آنها نسبت به بقیه نخ های لباس های زیر که منجر می شود.

این الیاف و نخ ها دارای خواص آنتی باکتریال نیز به صورت ذاتی می باشند؛ که در تماس با سطح بدن نیز بصورت آنتی باکتریال عمل می کند و سطح بدن را آنتی باکتریال می کنند. علاوه بر احساس راحتی نخ های بامبو که شبیه نخ ابریشم و کشمیر است، می توان به استحکام محکم و شبیه فولاد اشاره کرد.

این نخ ها حتی خاصیت درمنی نیز دارا هستند و بسیار مناسب برای لباسهای زیر مخصوصا لباس زیر زنانه هستند. شورت زنانه بامبو احساس راحتی بیشتری برای بانوان به ارمغان می آورد، همین امر باعث محبوبیت بیشتر این الیاف پس از استفاده می شود.

 

خرید عمده شورت زنانه

 


خرید عمده انواع پوشاک زنانه در مشهد: لباس زیر زنانهست های زنانهسویتن زنانه


 

شورت کتان زنانه

یکی دیگر از انواع بهترین نخ‌ها برای برای البسه نخ linen یا به اصلاح ایرانیان کتان ( گرچه این اصطلاح به اشتباه در بین ایرانیان رواج دارد و باید همان پارچه یا نخ لینن استفاده گردد) نامیده می شود که بخاطر سبکی و گذردهی هوا در میان بافت خود و نیز جذب رطوبت از مرغوب ترین البسه هاست. این نوع نخ و پارچه بسیار برای لباس زیر مناسب است ولی چون هزینه تولید و بافت آن بسیار بیشتر از سایر انواع نخ می باشد، معمولا پارچه های لنین مقرون به صرفه برای تولیدی شورت زنانه مناسبب نیستند و برای البسه معمولی دیگر مانند شلوار و کت استفاده می شوند.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

شورت نخی زنانه

نوع دیگری از نخ ها که بسیار شبیه نخ های لینن هستند، نخ های پنبه ای هستند که این نوع نخ ها نیز به راحتی و سبکی نخ های لینن نیستند، ولی تا حد زیادی رطوبت را جذب می کنند. میزان گذردهی های مناسبی دارند، قیمت تمام شده برای البسه زیر مخصوصا زیر پوش و شورت تا حدودی مناسب‌تر از پارچه های لینن هستند و در بازار لباس زیر نیز جایگاه مناسبی هم برای فروشندگان و هم برای خریداران دارند.

شورت زنانه پنبه‎‌ای با توجه به قیمت و نوع کیفیت آن، بسیار در بازار لباس زیر زنانه رایج است که حتی باعث ایجاد تقلب بیشتر در زمینه لباس زیر می شود که با الیاف مصنوعی ویسکوز یا ریون یا نایلون به دلیل قیمت کمتر و شباهت به نخ پنبه ای متاسفانه رایج شده است،

 

خرید عمده پوشاک زنانه: لباس زیر زنانه،

 

توصیه می شود از برند هایی خرید شورت زنانه و لباس زیر زنانه تهیه کنید که از نوع پنبه ای بودن الیاف ، نخ و پارچه آن اطمینان حاصل کرده باشید. بیشتر راحتی شورت زنانه و لباس زیر زنانه در میزان ضخامت نخ پنبه ای است که بسیار مورد توجه بافندگان است. هرچه نخ ظریف‌تر، احساس راحتی بیش‌تر؛ نوع بافت این نوع شورت‌ها به اصلاح به شورت زنانه ترک در بازار محصولات لباس زیر معرفی شده است.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

شورت ابریشم زنانه

نوع بعدی نخ های مناسب برای لباس زیر به دلیل نوع استخراج و بدست‌آوری نخ ابریشمی است که این نوع نخ ها بسیار گران‌تر از انواع قبلی می باشد، نخ ابریشم هم جزو بهترین نوع برای لباس زیر است، ولی با توجه به نوع آن بیشتر در محصولات تزیینی یا بسیار گران‌قیمت استفاده می شود. نخ و الیاف ابریشم خاصیت درمانی نیز دارند که باعث کاهش التهاب پوست می شود. در نتیجه آن جزو الیاف موثر بر راحتی در شورت و لباس زیر می باشد، این خاصیت فقط در الیاف ابریشم وجود دارد.

 

خرید عمده شورت زنانه

 

شورت ویکسوز زنانه

نوع بعدی نخ که در لباس زیر، مخصوصا لباس زیر زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، نوع مصنوعی – طبیعی ویسکوز است که پایه طبیعی دارند ولی بصورت آزمایشگاهی تولید می شوند، بیشتر خواص پنبه رو دارا می باشد و حتی در جذب رطوبت نسبت به پنبه توانایی بیشتری دارد، اما دوام و استحکام کمتری نسبت به نخ های پنبه ای دارند، الیاف نخ ویسکوز نیز ارزان‌تر از نخ پنبه هستند و تشخیص تفاوت این دو نخ بسیار کم است، زیرا بسیار شبیه هم هستند. از این همین رو ما همواره تاکید می نماییم که از برند مناسبی جهت خرید لباس زیر مخصوصا شورت زنانه استفاده کنید.

 

شورت ویکسوز زنانه

 

راهنمای سایز شورت زنانه

در این قسمت از راهنمای خرید شورت زنانه قصد داریم نحوه انتخاب و سایزبندی شورت را به شما آموزش دهیم. سایز شورت زنانه بسیار مهم است. انتخاب سایز نامناسب لباس‌زیر می‌تواند انواع ناراحتی‌ها و حتی بیماری‌ها را ایجاد کند. شورت زنانه ساده باید بتواند به طور کامل ناحیه باسن و قسمت جلویی دستگاه تناسلی را پوشش دهد.

نکته مهم دیگر آن است که شورت نباید به حدی تنگ باشد که به ناحیه ران‌ها و کمر فشار وارد کند و باعث ناراحتی و درد و خارش در این نواحی شود. درعین‌حال نیز نباید زیادی گشاد باشد که به شکل بدی در بدن بایستد یا نواحی مختلف را به‌درستی پوشش ندهد. در جدول زیر یک راهنمای کلی برای سایز شورت زنانه ارائه کرده‌ایم.

 

راهنمای سایز شورت زنانه

 


بیشتر بدانید: عوارض بست سوتین هنگام خواب، از کجا لباس عمده خرید کنیم، سوتین و انواع آن


نحوه اندازه‌گیری فاق شورت زنانه

فاق به حدفاصل کمر شورت تا قسمت پایین ناف گفته می‌شود. احتمالا اصطلاح شورت فاق‌بلند و یا فاق‌کوتاه را شنیده‌اید؛ انتخاب اندازه فاق شورت سلیقه‌ای است. برخی افراد شورت‌هایی با فاق‌بلند را می‌پسندند که کاملا کمرشان را پوشش می‌دهد و بعضی دیگر شورت‌هایی با فاق‌کوتاه را مناسب خود می‌دانند.

 

نحوه اندازه‌گیری فاق شورت زنانه
نحوه اندازه‌گیری فاق شورت زنانه

 

بهترین پارچه برای شورت زنانه

در این قسمت از راهنمای خرید شورت زنانه به معرفی بهترین جنس پارچه برای لباس‌زیر‌های زنانه می‌پردازیم. همان‌طور که قبلا اشاره کردیم‌، می‌توان از انواع مختلف پارچه‌ مثل نخ (پنبه)، لنین یا تور برای دوخت شورت زنانه استفاده کرد، اما بهترین پارچه همان نوع نخی است.

پارچه‌هایی از جنس نخ تنفس‌پذیری بالایی دارند؛ به‌علاوه هرگز شما را دچار انواع عفونت و بیماری‌ها نمی‌کنند. پارچه‌های نخی راحت، سبک و نرم هستند و اصلا در بدن احساس سنگینی و اذیت ایجاد نمی‌کنند. اولویت بعدی می‌توانند پارچه‌های ابریشمی، به خاطر نرمی و استحکام بالا باشند. پارچه‌های توری نیز به‌ویژه در فصول گرم سال به جهت تنفس‌پذیری بالا و خنک نگه‌داشتن بدن انتخاب مناسبی هستند، هرچند این شورت‌ها به‌راحتی انواع نخی نیستند.

 

بهترین پارچه برای شورت زنانه

بهترین شورت زنانه از نظر پزشکی

اگر از پزشک زنان سؤال کنید که بهترین شورت زنانه مناسب کدام است، به‌احتمال زیاد به شما شورت‌های نخی ساده را معرفی می‌کند. شورت‌های ساده نخی به‌راحتی تمامی نواحی باسن و قسمت جلویی بدن شما را پوشش داده و هیچ ناراحتی برای شما ایجاد نمی‌کنند. جنس نخ نیز به جهت عدم جذب باکتری‌های مضر، تنفس‌پذیری بالا و راحتی برای لباس زیر زنانه بهترین انتخاب است.

 

بهترین شورت پزشکی

 

شما همراهان گرامی می توانید از محصولات بسیار متنوع شورت های زنانه در تنوع و رنگ های بسیار خاص دیدن فرمایید و محصولات مرود نظر خود را به صورت عمده از بازرگانی کیمیا خرید نمایید.

× پشتیبانی