Skip to content

زیرپوش ضدعرق چیست و از کجا بخریم؟

زیرپوش ضدعرق
فهرست مقالات

وقتی لباس خود را می پوشید، می خواهید کلاسیک، بی انتها و قابل احترام به نظر برسید. با این وجود، مواردی وجود دارد که می تواند این حس را از شما بگیرد. حتما برای شما نیز پیش آمده که از شدت عرق پیراهنتان خیس شده و یا نتوانید دست خود را بالا ببرید و همچنین از بوی نامطبوع ناشی از تعریق آزرده شوید. این حس موجب ناراحتی جسمی و خجالت می شود و ممکن است منجر به تأثیر منفی بر اعتماد به نفس نیز گردد. روزهایی که فرد مجبور است شرایط خود را با آوردن چندین بار لباس در هر جایی که می خواهد مدیریت کند، گذشته است.

 

چرا زیرپوش ؟

زیرپوش‌های مردانه باید ویژگی‌هایی داشته باشند که افراد به استفاده از آنها ترغیب شوند، وگرنه مردان ترجیح می‌دهند زیرپوش نپوشند. اگر زیرپوش‌ها قرار باشد که شوره بزنند، به تن بچسبند یا پوست فرد را دچار حساسیت و آلرژی کنند، پوشیدن آنها بیشتر برای فرد دردسرزا خواهند بود. زیرپوش‌هایی که جنس مناسب نداشته باشند موجب می‌شوند که فرد بیشتر دچار تعریق و گرما شود.

 

 

چگونه زیرپوش مناسب را انتخاب کنیم؟

زیرپوش‌های مردانه دو شکل رکابی و آستین دار دارند که هر فردی بنا به کاربرد و سلیقه مدل مناسب را برای خود انتخاب می‌کنند. این زیرپوش‌ها علاوه بر مدل آستین، یقه‌هایی با فرم‌های مختلف هم دارند.

زیرپوش ضد عرق

یقه زیرپوش‌های مردانه خیلی مهم است. نباید یقه‌ این لباس‌ها از زیر لباس‌های رویی دیده نشوند. برای همین ما توصیه میکنیم زیرپوش هایی با یقه ۷ را انتخاب نمایید

مشکل تعریق ضد عرق از مشکلاتی است که دامن گیر همه شده است ، تعریق زیر بغل که باعث خیس شدن پیراهن و لباس می گردد بسیار آزار دهنده است و علاوه بر وجه زشتی که دارد باعث انتشار بوی بد و همچنین آسیب به لباس می گردد. با پوشیدن زیرپوش‌های آستین دار آن هم با جنس مناسب پنبه‌ای بخشی از مشکل رفع خواهد شد. اگر میخواهد خیالتان از بابت عرق زیر بغل راحت باشد. زیرپوش ضد عرق را امتحان کنید.

 

زیرپوش ضد عرق با ایجاد تنفس و انعطاف پذیری بالا و بکارگیری پارچه های با الیاف صد در صد طبیعی و ضدحساسیت برای آقایان و بانوان محترمی که در طول روز دمای بالای بدن آنها باعث ایجاد عرق میشود، زیر بغل آنها خشک و بی بو باقی بماند. شما می توانید زیرپوش ضد عرق مردانه و زنانه را در تمام شرایط به تن داشته باشید و از این احساس آرامش لذت ببرید.

 

مزایا و دلایل استفاده از زیرپوش ضدعرق

 

1- محافظت از پوست در برابر تعریق بدن با جذب عرق
۲- محافظت از پوست در مقابل لباس های رویی
۳- محافظت از پوست در برابر آلودگی ها
۴- محافظت از لباس رویی در برابر لکه های عرق و افزایش طول عمر لباس ها
۵- جلوگیری از جوش های پشت کمر

 

زیرپوش ضدعرق از کجا بخریم؟

 

زیرپوش ضدعرق

 

زیرپوش ضد عرق کیمیا محصولی ایرانی با کیفیت بالا است. این محصول زیربغل لباس‎های سفید را زرد و بـد رنگ نمی‎کند و همچنین زیربغل لباس‎های تـیـره، بور نمی‎شود و سفیدک نمی‎زند. در لایه محافظ زیرپوش ضدعرق کیمیا، هیچ گونه مواد شیمیایی بکار نرفته و با شستشو، خاصیت خود را از دست نمی‎دهد. لایه‎های خارجی و داخلی آن از ۱۰۰ درصد پنبه تولید شده که مشابه پنبه بکار رفته در کل زیرپوش می‎باشد و دلیل آن، ویژگی الیاف پنبه (نخی) در خنک بودن در تابستان وگرم بودن در زمستان هست، بعلاوه الیاف طبیعی پنبه ضد حساسیت هستند که با حساس ترین پوست‎ها هم مهربان هستند.

زیرپوش کیمیا دارای لایه محافظ بسیار نازک برای جذب کامل تعریق زیربغل بوده که جنس آن ۱۰۰ درصد پنبه است. این محصول شما را برای همیشه از شر نمایان شدن تعریق خلاص کرده و هر رنگ لباسی که دوست دارید می‎توانید بپوشید. یقه این زیرپوش به صورت یقه هفت عمیق جهت استتار کامل در زیر پیراهن می‎باشد. این محصول از خیس شدن، زردشدن و بور شدن البسه جلوگیری کرده و یک طرف خاصیت آب دوستی دارد که تعریق را از روی بدن جذب می‎کند و طرف دیگر خاصیت آب گریزی که اجازه عبور عرق بدن در ناحیه زیر بغل را نخواهد داد در عین اینکه اجازه عبور گرمای خاصی از هوا را در طول روز می‎دهد و باعث تهویه می‎شود.

شما می توانید برای سفارش عمده زیرپوش ضدعرق از بازرگانی کیمیا محصول خود را سفارش داده و به صورت دقیق و مستقیم آن را تحویل بگیرید.

 

شاید این مقاله ها را دوست داشته باشی؟

× پشتیبانی